De afgelopen jaren zet FNV Spoor zich in voor de werknemers bij NS Klantenservice. Zo heeft onze bestuurder Henri Janssen de sociale onveiligheid onder de backoffice-medewerkers bespreekbaar gemaakt. Ook heeft hij samen met uitzendkrachten ervoor gezorgd dat steeds meer uitzendkrachten een vaste baan bij NS hebben gekregen. FNV Spoor is de vakbond voor alle medewerkers op, aan en rond het spoor, dus voor iedereen binnen NS.
Een greep uit de onderwerpen:
Dus, ben jij NS klantadviseur en wil je op de hoogte blijven, informatie delen, van gedachten wisselen en samen invloed hebben op het reilen en zeilen bij de NS-klantenservice? Meld je dan aan of nodig je collega’s ook uit. Iedereen is welkom: leden en niet-leden.
Download ook de cao-app FNV Spoor op je telefoon. Deze app maakt de cao toegankelijk en eenvoudig doorzoekbaar. Ook vind je er het laatste nieuws over de cao-onderhandelingen en kun je vragen stellen.