Op donderdag 3 april hebben Andrée Ruiters en Floor Verkerk van FNV samen met CNV en NVJ onderhandeld met de omroepdirecteuren over jouw cao. Het was een lange sessie en we hebben grote stappen gezet. Maar zijn er nog niet. Maak jij je ook zorgen over de toekomst van publieke omroep? Doe dan op 10 april mee met de actie!
Op donderdag 10 april van 11.55 tot 12.30 uur is een demonstratie op het Joop van den Endeplein op het Mediapark. We willen duidelijk laten horen dat de bezuinigingen van 156 miljoen van tafel moeten. Download de demonstratieaankondiging, stuur hem door, print hem uit, hang hem op en kom met al je collega’s naar de demonstratie.
Of je nu receptiemedewerker, redacteur, cameraman, cateraar, facilitair medewerker, journalist, marketingmedewerker of producer bent. Of je werkt als werknemer of zzp’er, iedereen wordt getroffen door de bezuinigingen. De bezuinigingen moeten van tafel, dus kom allemaal! Doe mee en #beschermdepubliekeomroep.
In 2027 wil de overheid 20% besparen bij de landelijke publieke omroep. Dit betekent minder programma’s en minder banen, niet alleen bij de omroep, maar in de hele sector. Ga naar www.beschermdepubliekeomroep.nl en onderteken ook de online petitie.