Er zijn een paar belangrijke ontwikkelingen. De belangrijkste is dat de Raad van Toezicht, na eerst een beetje belangstelling te tonen, nu toch achter onze rug om lijkt te handelen en onze eisen negeert. Dit dwingt ons om juridische stappen voor te bereiden. We begrijpen dat dit veel informatie is. Daarom geven we een kort overzicht van de gebeurtenissen en voegen we extra informatie toe voor leden die meer willen weten.
Zoals jullie op intranet hebben gelezen, heeft het Ledenparlement op vrijdag 28 februari ingestemd met het voorstel om het Bestuur voorwaardelijk te ontslaan (memo Raad van Toezicht, agenda Ledenparlement). Het voorwaardelijke ontslag betekent dat de voorzitter op 10 maart zijn termijn beëindigt, maar de termijn van de andere bestuursleden loopt pas in juni af. Het ontslag is zo geregeld dat als het Bestuur zich niet aan de afgesproken datum van 8 maart houdt, de bestuursleden hun recht op wachtgeld verliezen. We hebben echter twijfels over de harmonie die wordt geschetst in het bericht op intranet.
Dit is waar we nu staan in het proces. Mochten er ontwikkelingen zijn, informeren wij je zo snel mogelijk. Het zijn spannende tijden. Heb je behoefte aan meer informatie of zit je met vragen, zoek dan gerust contact op met ons of met een kaderlid van FNV Personeel die actief is in jouw regio.