Cookies op websites van de FNV

De FNV gebruikt functionele en analytische cookies die noodzakelijk zijn om de websites zo goed mogelijk te laten functioneren. Deze cookies gebruiken geen persoonsgegevens en hier is geen toestemming voor nodig.
Daarnaast maken we gebruik van tracking cookies om de website persoonlijker te maken en op jouw voorkeuren af te stemmen. Geef hieronder jouw toestemming. Je instellingen kun je altijd weer wijzigen op de pagina over Cookies.

Lees meer over onze cookies
Ik wil informatie op maat (tracking cookies)

Tracking cookies voor informatie op maat: met deze cookies kunnen we de informatie nog beter op je afstemmen. Als je ervoor kiest deze cookies niet te accepteren, dan is het nog steeds mogelijk gebruik te maken van onze websites maar kan het wel voorkomen dat bijvoorbeeld opnieuw gevraagd wordt een vragenlijst in te vullen als je dat al hebt gedaan.

Lokaal FNV, doe jij mee?

Beïnvloed de politieke agenda in jouw gemeente

Maak jij straks het verschil op lokaal niveau? Je helpt niet alleen de bond, maar steekt er zelf ook nog wat van op. Je ontwikkelt jezelf op vele gebieden en je maakt kennis met verschillende opvattingen én mensen. Zo lever je ook nog een bijdrage aan de FNV en help je daarmee veel mensen. Daarnaast krijg je training en scholing en word je begeleid door een FNV-vakbondsbestuurder. Maak een verschil en sluit je aan bij Lokaal FNV!

Invloed op de gemeentepolitiek

Arbeidsvoorwaarden, werk en zorg komen door bezuinigingen en decentralisatie van overheidstaken meer en meer onder druk te staan. Steeds meer mensen dreigen hiervan de dupe te worden. Onze lokale netwerken zorgen dat deze kwesties op de politieke agenda van gemeenten komen te staan. En dat is maar één van de vele onderwerpen waar Lokaal FNV zich sterk voor maakt.

Interesse in lokaal vakbondswerk?

Wil jij ook bijdragen aan vakbondskracht in jouw buurt? Er zijn meerdere functies beschikbaar. Hoe meer mensen zich aansluiten, des te krachtiger de FNV op lokaal niveau wordt.

Stuur een mail naar de bestuurder in jouw regio. We nemen dan zo snel mogelijk contact met je op.

Regio Midden

Osman Elmaci, e-mail: Osman.elmaci@fnv.nl
Andries de Vries, e-mail: Andries.devries@fnv.nl

Regio Noord

Alje Stuivenberg, e-mail: Alje.stuivenberg@fnv.nl
Betsy van Oortmarssen, e-mail: Betsy.vanootmarssen@fnv.nl

Regio Noordwest

Ahmed Sajid, e-mail: Ahmed.sajid@fnv.nl
Ans Pelzer, e-mail: Ans.pelzer@fnv.nl
Dejo Overdijk, e-mail: Dejo.overdijk@fnv.nl
Mustapha Laboui, e-mail: Mustapha.laboui@fnv.nl

Regio Oost

Jaap Visser, e-mail: Jaap.visser@fnv.nl
Nida Doekhi, e-mail: Nida.doekhi@fnv.nl
Wilco Veldhorst, e-mail: Wilco.veldhorst@fnv.nl
Anita Habermann, e-mail: Anita.habermann@fnv.nl
Hans Hupkes, e-mail: Hans.hupkes@fnv.nl

Regio Zuidoost

Gitta Backer, e-mail: Gitta.backer@fnv.nl
Paul Lempens, e-mail: Paul.lempens@fnv.nl
Ria Hilhorst, e-mail: Ria.Hilhorst@fnv.nl

Regio Zuidwest

Asha Samlal, e-mail: Asha.samlal@fnv.nl
Els Westdijk, e-mail: Els.westdijk@fnv.nl
Pim Smit, e-mail: Pim.smit@fnv.nl
Matthijs van Manen, e-mail: Matthijs.vanmanen@fnv.nl

Lokaal FNV gaat en staat voor:

  • Beïnvloeding lokaal sociaal beleid.
  • Ledenbinding: themabijeenkomsten en vakbondscafés over actuele issues én jubilarishuldigingen.
  • Ondersteunen lokale individuele belangenbehartiging: spreekuren over werk en inkomen, re-integratie- en loopbaanadvies, Belastingservice.
  • Bekendheid en zichtbaarheid Lokaal FNV vergroten.
  • Vakbondsvoorlichting en (kader-)ledenwerving.